JOS HALUAT TIETÄÄ MEISTÄ lisää, jättää tarjouspyynnön, tulla meille töihin tai kysyä neuvoa, niin ota yhteyttä vaikka heti. Kerromme mielellämme projekteistamme, osaamisestamme ja yhteistyömahdollisuuksista.

TOIMISTO:

Ville Oksala, toimitusjohtaja
050 3508 103
ville.oksala@stminfra.fi

Christina Kurki, henkilöstö, markkinointi ja viestintä
040 7018 444
christina.kurki@stminfra.fi

Tuomo Saunamäki, tarjouslaskenta
044 0585 159
tuomo.saunamaki@stminfra.fi

TYÖMAAT:

Timo Sinkkonen, työpäällikkö
050 4005 062
timo.sinkkonen@stminfra.fi

Timo Huopana
040 9001 628
timo.huopana@stminfra.fi

Markus Saari
044 7272 669
markus.saari@stminfra.fi

Atte Juusela
044 7272 652
atte.juusela@stminfra.fi

Joonas Juuso
044 7272 531
joonas.juuso@stminfra.fi

Beda Kolkka, mittaus ja 3D-mallinnus
040 0464 233
beda.kolkka@stminfra.fi

 

 

 

 

STM Infra Oy
Viinikankaari 9
01530 Vantaa
Y-tunnus: 1934715-1

Verkkolaskutusosoite:
OVT-tunnus: 003719347151
Operaattori: Pagero 003723609900