JOS HALUAT TIETÄÄ MEISTÄ lisää, jättää tarjouspyynnön, tulla meille töihin tai kysyä neuvoa, niin ota yhteyttä vaikka heti. Kerromme mielellämme projekteistamme, osaamisestamme ja yhteistyömahdollisuuksista.

TOIMISTO:

Kimmo Annala, toimitusjohtaja
044 7272 640
kimmo.annala@stminfra.fi

Christina Kurki, toimistosihteeri
040 7018 444
christina.kurki@stminfra.fi

Tuomo Saunamäki, tarjouslaskenta
044 0585 159
tuomo.saunamaki@stminfra.fi

 

Olli Mustonen, tarjouslaskenta
045 1281 500
olli.mustonen@stminfra.fi

Lauri Bragge, kalusto ja kehitys
040 1630 066
lauri.bragge@stminfra.fi

TYÖMAAT:

Timo Sinkkonen, työpäällikkö
050 4005 062
timo.sinkkonen@stminfra.fi

Jani Göös
044 7272 662
jani.goos@stminfra.fi

Atte Juusela
044 7272 652
atte.juusela@stminfra.fi

Juuso Göös
050 4628 274
juuso.goos@stminfra.fi

STM Infra Oy
Viinikankaari 9
01530 Vantaa
Y-tunnus: 1934715-1

Verkkolaskutusosoite:
OVT-tunnus: 003719347151
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy E204503